Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Yaz aşkını bulmanın püf noktaları

Yaz aşkını bulmanın püf noktaları

Deniz, kum, sahil, güneş ve eğlence… Yazın tüm nimetlerinin yanına bir de romantik ve heyecan verici bir yaz aşkı eklemeye ne dersiniz?

Dönemsel olarak başlayan birçok yaz aşkı, uzun ömürlü ve güzel ilişkilere dönüşebiliyor. Bu yazı yalnız geçirmek yerine, yeni bir aşka yelken açmakta fayda var.

Bunun için atlamamanız gereken yalnızca birkaç detay var…

İlk olarak; ev ile iş arasında geçen yaşantınızı genişletin. Dışarıya çıkın, eğlenin ve olabildiğince sosyalleşin. Aradığınız aşk evinizin kapısını çalamayacağına göre, onu dışarda aramak daha mantıklı olacaktır. Gezerken dikkat etmeniz gereken nokta ise doğru yerde olup olmadığınız. Yazın kafe, bar, sahil ve konser alanı gibi mekanlara giderken gözlerinizi dört açın! Mutlaka gözünüze çarpan biri olacaktır.

Etkileşimin üzerine gitmeden önce, yaşını tahmin etmeye çalışın. Eğer karşınızdaki insan gözlerini sizden alamıyorsa, artık gülümseme zamanı gelmiştir. Asık suratlı bir görünüm onun geri adım atmasına neden olacaktır.

Bir sonraki adımda ise diyalog başlatmaya çalışın. Yanlışlıkla çarpıp özür dilemeniz iyi bir başlangıç sayılabilir ama bu esnada mutlaka gözlerinin içine bakmalısınız. Eğer size ilgi duymaya başladıysa mutlaka diyaloğu devam ettirmeye çalışacaktır. Birbirinizi tanımanızı sağlayacak bir sohbetten sonra bir daha ne zaman görüşeceğinizi planlamayı unutmayın.

İkinci buluşma güzel bir flörtün başlangıcı olarak görülebilir. Ama öncelikle kendi hislerinizi tartın, daha sonra da onunkileri. Asla en başta bir ciddiyet öngörmeyin ya da onunla sırlarınızı paylaşmaya kalkmayın!

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Erkekler daha çok kıskanıyor

Aşkın hangi evresindesiniz