Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Telefonun başında çaresiz beklememek için 10 öneri

Telefonun başında çaresiz beklememek için 10 öneri
Telefonun başında çaresiz beklememek için 10 öneri

Tanışma, hoşlanma, sevgi, tatlı heyecanlar, mesajlaşmalar, ilk buluşma, aşk, sadakat, kavgalar ve o ilişkinin bitip bitmeyeceğine dair düşünürken karşı taraftan bir haber bekleyiş…

Az önce okuduğunuz bir ilişkinin geçirdiği evrelerden belki de en zoru, o şiddetli kavgaların ardından karşı taraftan bir telefon ya da kısacıkta olsa bir mesaj beklemektir. Bu bekleyiş evresi uzadıkça 90 saniyede bir telefona bakmaktan dolayı paranoyak, ‘Acaba arasam mı?’ diye düşünmekten dolayı yorgun, ”Bir sorsana Fatma’ya, Ayşe ne yapmış ne etmiş” diye sürekli arkadaşlarınıza soru sorup onları bıktırmanızdan dolayı yalnız kalırsınız.

Şakayı bir kenara bırakırsak telefonun başında beklemek gerçekten yorucu ve yıpratıcı bir durumdur. Çünkü istemeseniz de bütün dikkatiniz karşı tarafta ve telefondadır. Sürekli ‘Keşke arasa, keşke mesaj atsa’ diye düşünür ve depresif bir ruh haline girersiniz. Bir de ”İlk o mesaj atacak!” diye bir düşünceye sahipseniz, durumunuz gerçekten vahimdir. Kendinizi bu denli yıpratmak hoşunuza gitmiyor ancak ne yapacağınızı bilemiyorsanız, size birkaç önerimiz var.

İşte o öneriler…

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Mutlu bir aşk için ipuçları

Mutlu bir aşk için ipuçları

O'nu terk ederken kullanabileceğiniz teselli cümleleri

O’nu terk ederken kullanabileceğiniz teselli cümleleri