Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Sevgilinizi mutlu etmenin 10 yolu

1- Onu Güldür: Hepimiz bizi güldüren erkeklerden hoşlanırız. Erkekler de aynen böyle düşünüyor. Onu güldüren güzel kız ol. Çünkü ne kadar gülerse o kadar mutlu olur.

2- Onu Affet: Hepimiz insanız ve hata yaparız, biz kızlar da. Eğer bir tartışmadan sonra her ikiniz de özür dileyip bir kenara çekildiyseniz bunu 3 gün daha uzatıp ona tavır alma. Unut ve affet. Her ikiniz de daha mutlu olacaksınız. Eğer bir şey yapmayı unutursa hemen sinirlenme, hatırlat ve devam et. Bunu sonra koz olarak kullanma. Onu öp ve işine bak!

3- Bakımlı Ol: Onun artık senin olması, bundan sonra bakımlı olmak için çaba harcamaman anlamına gelmez. Koltukta makyajsız halde eşofmanlarla otur tamam ama her gün değil. Evet hala güzel olduğunu düşünüyor ama senin ona bunu ara sıra hatırlatman kaydıyla. Dışarı çıkmak için giyin ve hazırlan. Memnun olacaktır.

4- Arkadaşlarıyla İyi Geçin: Eğer arkadaşlarını ve seni aynı anda görebilirse bu harika. Biz kızların olduğu gibi onun da arkadaşlarıyla konuşmaya ihtiyacı var. Eğer arkadaşlarına karşı iyi davranırsan, onlar da sana iyi davranır. Onlara eşlik etmenden hoşlanırlar. Ve böylece o da hem seninle hem de arkadaşlarıyla vakit geçirdiği için oldukça mutlu olacaktır.

5- Özgürlük: Evet senin erkeğin olabilir ama arkadaşlarıyla da takılmasına ihtiyacı var. Arkadaşları konusunda katı tutum takınırsan ilişkiniz kötü biter. Bunu, onun seni özlemesi için bir fırsat olarak gör. Senden ne kadar uzak kalırsa, seni daha çok görmek isteyecek, yokluğunu hissedecek ve seni özleyecektir.

6- Spor: Çoğu kız sporu ve özellikle futbolu sevmez ama erkeklerin neredeyse tamamı için bu vazgeçilmezdir. Biraz ilgili olman gerekir. Tamam maçın hepsini seyretmene gerek yok ama yanına oturup biraz dikkat kesilebilirsin. Hatta az da olsa kuralları bilmeye çalışman hoşuna gidecektir.

7- Fast Food ve Kebap Ye: Tüm kızlar erkek arkadaşları için en iyi şekilde görünmek isterler. Ama bu sürekli salata ve diyet şeyler yemeni gerektirmez. Erkekler hamburger ve salata arasında bir denge kurabilen kadınlardan hoşlanırlar. O kebap yerken sen sadece salata yiyorsan bundan memnun olmaz. Arada bir onunla bu tarz şeyler yemekten hiçbir şey olmaz.

8- Makul Davran: Ondan çok fazla şey talep edersen yorulur ve senden uzaklaşır. İlgisini göstermek için seni her gün görmesi gerekmiyor. Eğer sürekli ondan alırsak artık vermekten vazgeçecektir. O yüzden bunu dengede tutman şart. Bir uhu gibi ona sürekli yapışman gerekmiyor. Her ikinizin de bazen yalnız kalmaya ihtiyacı var. Bunu kötü bir şey olarak görme.

9- Ona Yemek Yap: Klişe bir söz var. “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” diye. Akşam yemeği için tost yapman, bir daha yemeğe gelmemesine yol açabilir. Eğer güzel bir yemek yapabilirsen veya bunun için gayret gösterirsen yüzünde gülücükler açacaktır. Birkaç yemek tarifi kitabı al ve bunun için zaman harca. En çok seveceği şeyi öğrenmeye bak. Bunu arkadaşlarına sorabilirsin. Sonunda ona sürpriz bir yemek organizasyonu yap. Bunu unutamayacak.

10- İşini Görecek, Farklı Hediye Bul: Çoğu erkeğin en büyük sorunu kendisi için alışveriş yapmak. Hele bir de bu iç çamaşırı, çorap, tıraş ürünleri gibi şeyler olduğunda bu daha da sıkıcı bir hal alıyor. Bu sebeple eskimiş boxer ve beyazlamış çoraplarını yıllarca giymeye devam ediyorlar.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Bu davranışları erkekler hiç sevmiyor

Erkek ve kadın zihni