Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

‘Seni seviyorum’ demek için 5 basit romantik hareket

'Seni seviyorum' demek için 5 basit romantik hareket
'Seni seviyorum' demek için 5 basit romantik hareket

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sadece 1 gün kaldı ve hala vereceğiniz hediyeyi düşünmediniz mi? Hediyeler elbette değerlidir, ancak kalpten gelen bir “seni seviyorum” cümlesi tüm hediyelerden daha değerli hissettirecektir.

İşte sevginizi göstermek için 5 basit romantik hareket…

Sevimli bir aşk notu yazın.

Sevgilinizin sabah çalışmaya başlamadan hemen önce, neden ceket cebine veya çantasına gün boyunca bulmaları için küçük bir not yerleştirmiyorsunuz? Kısa ve tatlı bir ‘Seni seviyorum’ bile, harika hissettirebilir. Uzun bir not da yazabilirsiniz, tamamen size kalmış! Her iki durumda da sevgilinize harika bir his vereceksiniz.

Birlikte kaliteli zaman geçirin

‘Seni seviyorum’ demenin en basit ve etkili yollarından biri sevgilinizle kaliteli zaman geçirmektir. Gerçekten ilginizi çekmeyen bir şey olsa bile, programınızı değiştirmenin ve sevgilinizin en sevdiği hobilerinden birine katılmak için biraz zaman ayırmanın harika bir fikir olacağını düşünüyoruz.

Bir akşam yemeği hazırlayın

Dünyanın en büyük aşçısı olmasanız bile, bu çok önemli değil, önemli olan bu çaba. Üst düzey bir yemek hazırlamak zorunda değilsiniz; yemeklerin sevgi ile yapıldığını bilmek, sevgiliniz için fazlasıyla yeterli olacaktır. Gerçek romantik bir akşam yemeği için masayı mum ve çiçeklerle süslemeyi unutmayın.

Ellerinizi tutun

Dışarı çıkın ve sevgilinizle güzel bir ortamda romantik bir yürüyüş yapın. Yürürken ve etrafı keşfederken, ellerinizi tutun ve bırakmayın! Ani sevgi gösterileri kesinlikle karşınızdaki insanın gülümsemesini sağlayacaktır.

‘Seni seviyorum!’

Sevgilinize hislerinizi belli etmek için bu iki büyülü kelimeyi söylemekten daha kolay ne olabilir? Zor değil! Bu anlamlı kelimeleri bütün gün tekrar etmeyin. Bu sihirli cümlenin ‘özel’ olmasını sağlayın. Sürpriz bir unsur eklemek istiyorsanız, bir sesli not bırakın, bu fikri seveceklerdir.

özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel 14 şarkı

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel 14 şarkı

9 adımda ayrılık acısını unutun

9 adımda ayrılık acısını unutun