Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Romantik bir sevgililer günü için tüyolar

Romantik bir sevgililer günü için tüyolar

Başbaşa romantik bir vakit geçirmek istiyorsanız bu öneriler tam size göre.

Sevgilinizle başbaşa romantik bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsunuz. Fakat bu özel günde nasıl bir masa hazırlamak gerektiğine karar veremiyorsunuz. Aslında küçük dokunuşlarla hem muhteşem hem de romantik bir gün geçirmek mümkün. Türkiye’nin ünlü organizasyon ve event firmalarından KM Events’in sahibi, aynı zamanda YEPUD (Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği) Başkanı Meltem Bayazıt Tepeler, bu özel günü kutlamayı düşünenlere ve bugüne özel konsept mekan hazırlayacak olanlara önemli tüyolar veriyor.

İşte Meltem Bayazıt Tepeler’den Sevgililer Günü’ne özel tüyolar…

– Aşkın rengi olduğu için Sevgililer Günü sofrasında mutlaka kırmızı vurgulanmalı. Mekanda ise kırmızıyı güllerle, kalp balonlarla veya mumlarla vurgulamak mümkün.

– İki kişilik romantik ama çarpıcı bir sofra, bol mumla dekore edilmiş bir ortam, hafif romantik bir müzik ve unutulmaz bir hediye geceyi özel kılmak için yeterli.

– Sevgililer Günü, tüm içtenliğimizle sevdiklerimize sevgimizi gösterdiğimiz özel bir gün. O yüzden, bu özel kutlamayı gerçekleştireceğiniz mekan da özel olmalı veya o güne özel romantik detaylarla özgünleştirilmeli.

– Hanımlar sofralarında dantel, inci gibi romantik detaylar kullanabilir.

– Sofraya ve masanın etrafına serpiştirilmiş gül yaprakları ve bol ışıltılı mumlar muhakkak bulunmalı. Kırmızı peçeteler, kalp şeklindeki peçetelikler, dore ve gümüş aksesuarlar sofrada kullanılabilecek detaylar arasında.

– Bugünün en anlamlı şeyi ise sevdiğinize en özel hediyeyi bulabilmek ve bunu o gün onunla paylaşabilmek.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Sevgiliyle izlenebilecek en iyi 5 aşk filmi

Yalnızlıktan sıkılanlara tüyolar