Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

İnternet aşklarının püf noktaları

İnternet aşklarının püf noktaları

İnternette aşkın yolu fotoğraftan geçiyor.

Hayatınızın aşkını internette arıyorsanız ilk olarak profil fotoğrafınızı elden geçirmeniz gerekli. Küçük birkaç değişiklik yeni bir ilişkinin kapısını açabilir

Aşkı internet üzerinden arıyorsanız, kullandığınız profil fotoğraflarının ve yazı tarzının büyük önemi olduğu ortaya çıktı. Bir çöpçatanlık sitesinin yaptığı araştırmada, tüm dünyada gittikçe artan bir hızla yükselişe geçen internet üzerinden partner aramanın püf noktalarına yer verildi.

Erkek dışarıda olmalı

Zoosk isimli site tarafından 4 bin kişi üzerinde gerçekleştirilen araştırmaya göre, kadınlar kapalı bir alanda çekilmiş bir resim kullanmaları durumunda yüzde 60 daha fazla ilgi görüyorlar.Erkekler ise, tam tersi biçimde, dışarıda çektirdikleri bir fotoğraf kullanırlarsa yüzde 19 daha fazla ilgi çekiyorlar. İki cins içinde tüm vücudun görüldüğü fotoğraflar yüzde 203 oranında daha fazla ilgi görürken, erkeklerin kendi kendilerini çektikleri ve yüzlerini gösteren resimler daha az mesajalmalarına neden oluyor.

Selfie kadınlar için

“Selfie” isimli fotoğraflar erkeklerin ya hiç çaba harcamadıkları anlamına geliyor ya da vücutlarını göstermek için seçtikleri bir yöntem olarak görülüyor. Kadınların ise “selfie” fotoğraflar kullanmasında bir sakınca yok. Çocuklar ve eski sevgililer hakkında konuşmak erkeklere olan ilgiyi artırırken, kadınların bu konulardan konuşmaları şanslarını düşürüyor.

Sakın hayvan koymayın

Evcil hayvanlarla çekilen fotoğraflar ise iki cinsin de popülaritesini düşürüyor. Gerçekleştirilen araştırma, yılın ilk günlerinin çöpçatanlık sitelerine en çok kayıt gerçekleştirilen zaman olduğunu da ortaya çıkardı.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Gerçek aşkı buldunuz mu

Eski sevgilinizle barışmak için 4 öneri