Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

İlk buluşmada ne giyilmeli

İlk buluşmada ne giyilmeli

“Ne giyeceğim ben” stresi ilk buluşma söz konusuysa daha da önem kazanır.

Okula, işe, gezmeye veya eğlenmeye gidiyor olalım hep bir “ne giysem” sorusu dolaşır. İlk buluşmada ne giyileceği ise hepsinden daha stresli bir konu olabiliyor. Ancak kızlar panik yapmaya gerek yok. İlk buluşma için nasıl hazırlanmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacağız.

Makyajınızda ve saçınızda abartılı olmaktan kaçının. Doğal bir görünüm her zaman avantaj sağlar.

– Kıyafetinizin ilk buluşmanın olacağı mekana uygunluk taşımasına özen gösterin.

– Kıyafetinizde renkleri çok karıştırmayın. Kat kat giyilen ve rengarenk kıyafetler dikkat dağıttığından erkekler tarafından da çok beğenilmemektedir.

– Kendi tarzınızı yansıtan sade kıyafetlerinizi takı ve aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.Siyah mini bir elbise bu anlamda uygun olabilir. Dekolte miktarının çok olmamasına özen gösterin.

– Elbise tercih etmeyecekler ise güzel bir kot pantolon ve üzerine giyeceği sade ve şık bir gömlek ile fark yaratabilirler.

Çok yüksek topuklu ayakkabılar giymemeye çalışın. Yüksek topuk sizi daha dişi bir görüntüye ulaştırsa da aşırı yüksek topuklar kendinizi gergin hissetmenize sebep olacaktır. Eğlencenizin bozulmasını istemezsiniz.

– Çantanızı hem aksesuar hem de acil durumlar için kullanın. Yanınıza alacağınız şık bir çantada gerekli olma durumuna karşı makyaj malzemelerinizi ve parfümünüzü bulundurmayı unutmayın.

– Parfüm şişesine girmişçesine parfüm sıkmayın. Kokular karşı taraf ile etkileşimde önemlidir. Ancak yoğun kokular rahatsızlık verici olabilmektedir. Ayrıca elinize sıkacağınız parfüm buluşma anında toklaştığınızda onun eline bulaşacaktır ve gün boyu kokunuzu hatırlamasında etkili olacaktır.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Aşkta yaş farkı önemli mi

Mutlu bir ilişkinin 8 sırrı