Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Hediye ettiği çikolatalar sevgilinizi anlatıyor

Hediye ettiği çikolatalar sevgilinizi anlatıyor

Sevgilinizin hediye ettiği çikolatalar size ne mesajlar veriyor?

Çikolata her kadının vazgeçilmez tatlarından biridir. Vücudumuzun fit görünümünü ne kadar korumaya çalışsak da çikolatalardan uzakta kalmak kimi zaman zordur. Bu kadar tehlikeli ama baştan çıkarıcı bu tat, erkeklerin kadınlar konusunda güçlü bir silahı da olmuştur. Hediye denince akıllara belki de ilk gelen şey çikolata! Peki, sevgiliniz size hediye ettiği çikolata ile ne demek istiyor?

-Sevgilinizin sizin için seçtiği çikolata harfli çikolata ise aşk sözcüklerini tatlı ile buluşturduğu ve sevgisini çikolatanın karşı konulmazlığında kanıtladığını gösterir. Eğer hediyeniz harfli çikolatalarsa şanslısınız.

-Eğer sevgiliniz size konuşan çikolata hediye etmişse duygularını farklı bir yolla size göstermek istemiş demektir. Belki de ona ilişkiniz hakkında sorular sormalısınız. İlginizi bekliyor olabilir. Bu duruma konuşan çikolatayı dinledikten sonra karar verin.

-Çikolata kaplı meyveler hediye etmişse sizin kilonuzu düşünüyor demektir. Belki de çikolataya gerçekten bir dur demelisiniz.

-Hediyeniz noel baba, tavşan gibi kalıplı çikolatalardan biri ise çocuksu bir sevgiliniz olduğunu kabul edin ve onla eğlenmeye devam edin.

-Sevgiliniz sade çikolata hediye etmişse ilişkiniz belki de monotonlaştı demektir. Bu konuyu sevgiliniz ile mutlaka konuşun.

-Eğer özel bir zamanda çikolata olarak size gofret hediye etmişse bu ilişki üzerine pek de düşünmeyin.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?



Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Bu sprey sayesinde erkekler daha sadık

Yüz güldüren romantik anlar