Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Etkileyici olayım derken yaptığımız hatalar

Etkileyici olayım derken yaptığımız hatalar

Randevularınızda bunlara dikkat edin.

Aşırı makyaj

Aşırı makyaj, bu hataların başında geliyor. Erkekler bizim doğal güzelliğimizi her zaman parlatıcıdan yapış yapış olmuş dudaklara, akmış rimeliyle korkunç duran gözlere tercih ediyor.

Geç kalmak

Kadınların bütün randevulara geç kaldığı gibi bir genelleme var ve bu genelleme de diğerleri gibi yanlış. Fakat bazı kadınlar var ki, onlar randevularına geç kalıp buluşacakları erkeği beklettiklerinde karşılarındaki erkeğin onları daha çok isteyeceğini düşünüyorlar.

Sürekli diyet

Yediklerinize dikkat etmeyin demiyoruz fakat siz olsanız her buluşmada salata kemiren birini karşınızda görmek ister miydiniz? Özellikle de erkeklerin yanında az yemek yeme huyunuzdan vazgeçmelisiniz çünkü bu gerçekten çok itici bir davranış. Üstelik birçok erkek hafif kıvrımlı kadınlardan çok hoşlanıyor.

Fazla dekolte

Kadınların erkekleri elde etmek için yaptığı bir diğer hata ise giyinmeyi unutmak! Kadınlar vücutlarını ne kadar çok sergilerlerse erkelerin kendilerinden o kadar fazla etkileneceğini düşünüyor. Bu davranışınızla belki birkaç erkeği etkileyebilirsiniz fakat onlar sizin istediğiniz beyaz atlı prensler olmayacaklardır.Hayalinizdeki erkeği etkilemek için kıyafetlerinize özen göstermeniz yeterli.

Rol yapmak

Bir erkeği başkası gibi davranarak nasıl etkileyebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bir geceliğine vamp kadını ya da cici aile kızını oynamak sizin için kolay olabilir fakat sonrasında ne yapacaksınız?

Düşük beklentiler

Yaşınız ilerledi diye bir erkekte olmasını beklediğiniz özellikleri azaltmayın! Hayatınızı birlikte geçirmeyecek de olsanız birlikte geçireceğiniz zaman sizin hayatınızdan o insan için harcayacaklarınızdır. Kendinize değer verin ve sizi hak etmeyen biriyle asla birlikte olmayın.

Güvensizlik

Utangaç veya kendine güvensiz biriyseniz karşınızdaki erkeğin sizden hoşlanmayacağını düşünürsünüz. Ne kadar özel bir kadın olduğunuzu keşfedin ve erkeklere size ilgi göstermeleri için bir şans verin! Pozitif düşünmeyi unutmayın!

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

İllet bir sevgili misiniz

Erkeklerin en önem verdiği ayrıntılar