Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Erkekleri Pişman Etmenin Yolları

Sizi en çok ihtiyacınız olduğu anda terk edip giden sevgilinizi pişman mı etmek istiyorsunuz? Size geri dönmesini, yaptıklarından deli gibi pişman olmasını mı istiyorsunuz?

Sizi en çok ihtiyacınız olduğu anda terk edip giden sevgilinizi pişman mı etmek istiyorsunuz? Size geri dönmesini, yaptıklarından deli gibi pişman olmasını mı istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere sevgilinizi pişman etmek için kullanabileceğiniz yollardan bahsedeceğiz. Yazdıklarımızı dikkatle okur v harfi harfine uygularsanız, başarılı olacağınıza eminiz.

Onun karşısında her zaman güçlü durun: Bazı erkekler terk ettiklerinde yıkılan, harap olan sevgililere bayılırlar. Eğer onun karşısında sürekli ağlar, geri dönmesi için yalvarırsanız bu durum sevgilinize haz verecektir. Eğer onun gerçekten sizi terk ettiğine pişman olmasını istiyorsanız, yalnızken üzülseniz dahi bunu partnerinize hissettirmemelisiniz.

Bu sayede karşı taraf sizden beklediği hareketi göremeyecek; buna bağlı olarak da ayrılma kararı aldığı için pişman olacaktır. Unutmayın, hayatın hangi aşamasında olursa olsun, kendinden emin ve güçlü bireyler kazanır.

Partnerinizi başka bir erkekle kıskandırmayın: Maalesef günümüz kadınlarının çoğu, sevgiliye neler kaybettiğini göstermek için başka bir erkek ile kıskandırmayı doğru buluyorlar. Fakat bu hareket bazı ilişkilerde işe yarasa da, geçici bir çözüm oluyor. Kıskanan partner geri dönse de, kafasında her ayrıldığımızda başkasına gidecek korkusu oluşacaktır.

Korku üzerine sürdürülen ilişkiler de sizin de bildiğiniz gibi çok uzun sürmez. Bunun yerine o varken nasıl hayatınıza devam ediyorsanız o gittiğinde de aynı şekilde devam edin. Partneriniz yokluğunda hiçbir şeyin değişmediğini görsün.

Bu, ona onun eksikliğini hissetmediğinizi gösterecektir. Bu durumu yaşayan partnerin de çoğunlukla geri döndüğü bilinen bir gerçektir.

Dışa dönük davranın: Sevgiliniz sizi terk etti diye dünyanın sonunun gelmediğini unutmayın. İnsanlardan uzaklaşmak, size onu geri döndürmeyecektir. Aksine siz kendinizi insanlardan soyutladıkça sevgiliniz havalara girecektir.

O yüzden, arkadaşlarınıza mümkün mertebe zaman ayırın. Sosyal olmak sadece sevgiliyi pişman etmek için değil, ayrılığı daha hafif atlatmak için de iyi bir çözüm olacaktır. Size dönmediğini düşünün. Böyle bir durumda da çevrenizi genişletmiş olacaksınız. Yani, her türlü kazanan siz olacaksınız.

Bakımlı olun: Ayrılık sonrası pek çoğumuz hayattan kopuyoruz. Özellikle biz kadınlar erkeklere göre kendimizi çok daha fazla hırpalıyoruz. Tabi bu durum da onlara göre daha duygusal bir yapıya sahip olmamızdan kaynaklanıyor. Hatta büyük bir kısmımız kendimizi bile unutacak hale geliyoruz. Oysa bir kadının zekâsından sonra en büyük gücü güzelliğidir. Hepimizin bildiği gibi güzel olmanın yolu da bakımlı olmaktan geçer.

Ayrılık acısını bakımınızı ihmal ederek atlatamazsınız. Bu şekilde kendinizi dağıtmak partnerinizin de işine gelir. Bakımsız bir kadın erkekler tarafından ilgi görmez. Bu nedenle de partnerinizde hayatında biri olacak mı korkusunu yaratamazsınız.

Ancak her daim bakımlı olan kadınlar, yeni bir ilişki için tercih edilebilirler. Bu noktada bakımın abartıya kaçmaması gerektiğini vurgulamak istiyoruz. İlişkiniz sürerken bakımınıza ne derece özen gösteriyorsanız, ayrıldıktan sonra da aynı özeni göstermeye devam edin. Abartırsanız, karşı tarafta farklı bir düşünce oluşturabilirsiniz.

Hayatınızda o varmış gibi davranmayın: Her ilişkide iki tarafın da kısıtladığı durumlar vardır. Erkek arkadaşınızla ayrıldığınızda hala hayatınızdaymış gibi istemediği şeyleri yapmamaya devam etmek, sizi ona karşı zayıf gösterir. Bu nedenle o gittiği anda kurallarını da bir kenara atın ve hayatınıza devam edin.

Erkekler gidişinin kolay kabullenilmesine dayanamazlar. Partnerinizle birlikteyken açık giyinmenize izin vermediği için açık giyinemediyseniz, ayrıldıktan sonra kendinizi bu zevkten mahrum bırakmayın. Önemli olan her zaman sizsiniz. Bu nedenle sizin için karşı tarafın değil, kendi isteklerinizin ön planda olmasına önem verin.

Yukarıda saymış olduğumuz maddelerin tamamının temelinde güçlü olmak yatıyor. Bir erkeği her zaman kişilik sahibi ve Güçlü kadınlar daha çok cezbederler. Bunu unutmayın ve adımlarınızı bu doğrultuda atın.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Esra Aydın

Ben Esra blog yazıları yazmayı ve insanlar için faydalı işler yapmayı seviyorum , yorum yapar ve etkileşimde bulunursanız memnun olurum.

Çene konturu uygulaması

Çene konturu uygulaması

Kendini fark et ve sınırlarını çiz

Kendini fark et ve sınırlarını çiz