Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Bir erkeğin size aşık olup olmadığını gösteren 6 davranış

Bazen düşündükleriniz doğru olabilir ancak kendinize olan güvensizlikten veya bir önceki ilişkiden dolayı da eşinizin duygularından şüphe duyabilirsiniz. Eşinizin gerçekten sizi sevdiğini anlamak için birkaç ipucu var.

Seviyorsa…

Seviyorsa: Gerçekten aşık olan adam, gözlerini sizden alamaz. Mesela, basit bir şey yaptığınızda ya da giydiğiniz zaman sizi merak ve heyecanla izlediğini fark edersiniz.

Seviyorsa: Kötü bir geçmişiniz varsa ve eşiniz geçmişi aldırış etmeden hala sizinle beraberse, muhtemelen sizin düşündüğünüzden daha fazla size aittir. Bir kişiyi geçmişinde olan iyi ve kötü her şeyle sahiplenmek sevginin işaretidir.

Seviyorsa: Genel anlamda sizin düşüncelerinizi ve isteklerinizi önemseyip ona göre davranıyorsa bu iyi bir şeydir. Fakat eşiniz farkında olmadan sizi kırıp hayal kırıklığına uğratabilir. Bunun için bir konuşma yapabilirsiniz. Karşı tarafın her şeyi anlamasını beklemeyin. Kimse, kimsenin aklını okuyamaz.

Seviyorsa: Hepimiz büyük jestleri seviyoruz, ama en önemlisi küçük şeyler. Bu şeyler, çiçek ve çikolata gibi klişeleşmiş şeylerin ötesine geçmeye yeter. Bunlar, size ne kadar önem verdiğini gösterir.

Seviyorsa: Düşüncelerinizi ve hislerinizi paylaşmadan güçlü bir ilişki kurmak zordur. Korkuları, sorunları vb. bütün duygu ve düşüncelerini sizinle paylaşıyorsa orada sevgi ve güven vardır. Sizinle bir gelecek düşünüyordur.

Seviyorsa: Eşler duygusallıktan sonra, birbiriyle bir şeyler konuşabilmeli. Bağırmak, kırıp dökmek sorunları çözmez. İletişim, güçlü bir ilişkinin anahtarıdır ve sizi seven biri, egosunu bir kenara koyarak yanılmış olabileceğini kabul eder.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Ezgi Karavelioğlu ile Paris Işıltısı ’nı konuştuk

Ezgi Karavelioğlu ile Paris Işıltısı ’nı konuştuk

Dr. Bahar Tezcan anlatıyor: Aşk acısından kaçmak mümkün mü

Dr. Bahar Tezcan anlatıyor: Aşk acısından kaçmak mümkün mü